Technológia

Prečo je MPL odstraňovanie chĺpkov revolúčne?

Systém MPL 4G Multipulselight pozostáva zo zdroja polychromatickej pulznej svetelnej energie (xenónové svetlo). Toto xenónové svetlo produkuje spektrum vlnových dĺžok potrebné pre úspešné a jemné ošetrenie. Na rozdiel od laserov alebo klasických IPL, MPL systém generuje viac vlnových dĺžok na pokrytie širokého spektra. Toto xenónové svetlo systému MPL preniká do pokožky niekoľko milimetrov – dostatok na ošetrenie nežiaducich chĺpkov, alebo dokonca krvných ciev, akné alebo prebytočných pigmentov. Svetlo blesku zvyčajne obsahuje ultrafialové svetlo, infračervené svetlo a viditeľné biele svetlo. Systém MPL má nový filter, ktorý odstraňuje infračervené svetlo. Takže naozaj len svetlo dopadá na kožu, ktorá obsahuje vlnové dĺžky, ktoré sú potrebné na ošetrenie.

Systém MPL 4G Multipulelight je vybavený sofistikovaným senzorom foto-typu: tzv. Photo-Dermal-Control System. V závislosti od foto-tyypu našich zákazníkov (sfarbenie kože podľa klasifikácie Fitzpatrick) je možné vhodne a predovšetkým bezpečne upraviť parametre ošetrenia. Tento senzor, ktorý navrhuje typ pleti priamo na koži, nám umožňuje určiť konkrétnejší typ. Taktiež používame typ pleti na určenie vášho individuálneho svetelného tlaku, aby sme zvolili správnu voľbu ošetrujúcich parametrov pre dokonalú účinnosť.

Stručne povedané, MPL nemá žiadnu z nevýhod IPL alebo laserovej epilácie: žiadne poškodenie kože, žiadne popáleniny, žiadna bolesť a plný účinok na každý typ ochlpenia. Trvalým výsledkom je nezameniteľná hodvábne hladká pokožka – s príjemnou technológiou MPL 4G Multipulselight.