Všetko o JEMNE HLADKO

Malý súhrn všetkých vecí, ktoré by ste mali vedieť o našich službách.

Rezervovať termín

Zatiaľ čo laser môže dosiahnúť len obmedzené účinky jeho ohraničenou vlnovou dĺžkou, technológia MPL 4G Multipulselight vykoná všetko neobmedzene, využíva obzvlášť široké svetelné spektrum: xenónové a infračervené tóny svetla a tak súčasne dosahuje niekoľko efektov v rôznych hĺbkach pokožky. Intenzitá zábleskov svetla je prispôsobená typu pokožky a typu ochlpenia. Vysledok: cielený účinok, efektívny, jemný, bezbolestný Rôzne filtre vytvárarajú rôzne svetelné spektrá.

Ako pracuje MutiPulseLight?

Flash-lampa vytvára veľmi krátke, intenzívne svetelné impulzy, ktoré sa filtrujú tak, aby sa uvoľňovali lent tie, ktoré absorbuje melanín – pigment ochlpenia. Svetlo sa premieňa na energiu v korienkoch a tak ich účinne a natrvalo zničí.

Koľko ošetrení je potrebných?

Pretože je možné účinne ošetriť len vlasy v anagénnej (rastovej) fáze, je potrebných niekoľko ošetrení. Tieto sa vykonávajú v intervaloch približne 3 až 8 týždňov, až kým sa nedosiahne uspokojivý výsledok. Počet ošetrení sa líši od prípadu k prípadu, zvyčajne 4 až 8 ošetrení je potrebných pre dlhodobý úspech. Naši odborníci Vám radi poradia osobne a na mieste.

Aké vedľajšie účinky sa môžu vyskytnúť?

Po ošetrení môže byť pokožka jemne začervenalá, kožná reakcia v takomto prípade zmizne za pár hodín, avšak väčšina zákazníkov nemá vôbec žiadne vedľajšie účinky.

Výhody

  • úplný úspech pri cca. 4 až 8 ošetreniach
  • Krátke ošetrenie prostredníctvom rýchlych taktovaných svetelných impulzov (MultiPulseLight)
  • bezbolestné
  • trvalé výsledky
  • vhodné pre všetky tóny pleti a tým aj celoročné ošetrenie